Změna výpůjční doby v knihovně

Od ledna 2014 bude Obecní knihovna v Šošůvce otevřena vždy ve čtvrtek, v době od 17.30 do 19.30 hodin. Tato změna je z důvodu krytí se výpůjční doby s tréninkem mladých hasičů. Věřím, že si pro knihovnu najdete čas i v nové době a nadále mi zachováte přízeň. Hezké adventní dny!

Nepřehlédněte zajímavé odkazy

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení).

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.